Zástupca riaditeľa pre praktické vyučovanie s možnosťou bývania v 3izb. byte

Stredná odborná škola technológií a remesiel

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/prípadne dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat (v závislosti od výkonu práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na SOŠ technológií a remesiel, dynamicky sa rozvíjajúcej a prosperujúcej škole s perspektívou rastu, hľadáme energického, schopného a technicky zmýšľajúceho zástupcu riaditeľa pre praktické vyučovanie. Ak máš veľa dobrých nápadov, máš slušné organizačné a riadiace skúsenosti a prácu neberieš iba ako povolanie, ale aj ako koníček, tak je to ponuka práve pre teba! Priestor na sebarealizáciu v rámci novovybudovaného Centra odborného vzdelávania a prípravy v oblasti stavebníctva, budeš mať skutočne veľkorysý. Ak je pre teba problém vzdialenosť od bydliska, my ti s tým pomôžeme. Ponúkame ti veľkorysý, 3-izbový, veľkometrážny byt priamo v areáli školy k dispozícii pre teba s možnosťou bývania aj s rodinou. Ponúkame ti navyše množstvo zaujímavých a nadštandardných benefitov.

- veľkometrážny 3-izbový byt s možnosťou bývania s rodinou
- 13. a 14. plat (v závislosti od výkonu práce)
- nadštandardný príspevok do 3. dôchodkového piliera (3% z platu)
- nadštandardné preplácanie stravných lístkov aj počas dovolenky
- 45 dní dovolenky počas roka
- služobné auto, mobil a notebook
- možnosť kariérneho vzdelávania
- rôzne spoločenské, neformálne akcie školy (Deň učiteľov, športové dni, Vianočná kapustnica, učiteľský piknik, a pod.)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 30.8.2019. Svoje štrukturované životopisy posielajte prosím na email [email protected], prípadne sa informujte telefonicky na mob. č. Ing. Ľubomíra Kovaľa (riaditeľa školy) : 0905 604 101.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo alebo elektrotechnika, podmienkou je I. atestácia v odbore/prípadne 3. stupeň vysokoškolského vzdelania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je absolvovanie I. atestácie alebo 3. stupeň vysokoškolského vzdelania (PhD.)
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- spôsobilosť používať slovenský jazyk v úradnom styku

Stredná odborná škola technológií a remesiel je Centrum odborného vzdelávania a prípravy v oblasti stavebníctva. Ponúka možnosť štúdia v 4-ročných študijných, 3-ročných a 2-ročných učebných odboroch stavebného zamerania v dennej a diaľkovej forme.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3717889  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat (v závislosti od výkonu práce)