Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola technológií a remesiel Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Bratislava - Ružinov
Termín nástupu
2024-05-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
615

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Microsoft Word - pokročilý, Microsoft Excel - základy, Microsoft Outlook - základy

Vzdelanie
Stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské I. stupňa alebo vysokoškolské II. stupňa
zameranie, odbor : stolár

Ďalšie požiadavky
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zabezpečovanie odborného výcviku žiakov učebného odboru stolár

Osobnostné predpoklady a zručnosti :
- pedagogické minimum nie je podmienkou prijatia do pracovného pomeru,
- záujem o výchovno-vzdelávaciu prácu,
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov,
- flexibilita a dobré organizačné schopnosti,
- korektné plnenie si pracovných povinností

Minimálne vzdelanie : stredoškolské vzdelanie s maturitou

Zamestnanecké výhody, benefity:
- zodpovedná práca s vysokou mierou sebarealizácie s perspektívou dlhodobej pracovnej príležitosti v zázemí stabilnej spoločnosti,
- letná a zimná odmena do výšky funkčného platu,
- príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- možnosť ubytovania,
- možnosť parkovania v areáli školy,
- teambuilding aktivity
- ďalšie benefity budú predstavené pri osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu posielajte svoj štrukturovaný životopis na email [email protected]

ID: 4782323  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.