Učiteľ/ka SŠ - anglický jazyk

Stredná odborná škola Senica

Miesto práce
okres Senica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
597

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov príloha č. 1, ktorá je účinná od 15. 01. 2020

Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- vyučovanie anglického jazyka žiakov strednej školy

Úväzok: skrátený

Platové podmienky: platová tarifa 6. od sumy 915,00 € až do 1251,50 € platovej tarify 9. v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie platovej tarify za odpracované roky podľa tabuliek platových taríf pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov účinných od 01.01.2020.

Odborná prax je vítaná.

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť so životopisom na adresu:
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica alebo e-mailom: [email protected]
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 034/6983441
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na plánované výberové konanie.
K nástupu do zamestnania je potrebný odpis z registra trestov, o ktorý si budúci pedagogický zamestnanec musí požiadať na jemu prislúchajúcom Okresnom úrade v sídle kraja.

ID: 3931137  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.