Ekonóm/ka

Stredná odborná škola Senica

Miesto práce
okres Senica
Termín nástupu
2019-10-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ekonóm/ka

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
597

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Internet-pokročilý, Word, Excel..

Vzdelanie
- minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomické ukončené maturitou
- VŠ I. alebo II. stupňa ekonomického zamerania

Požadovaná prax: 3 roky

Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
-usmerňovanie, riadenie a zodpovednosť za prácu na ekonomickom a technickom úseku
- kontrola a vypracovávanie účtovných mesačných, kvartálnych a ročných výkazov
- kontrola, vypracovávanie a následné odosielanie výkazov o DPH
- tvorba interných smerníc školy
- zodpovednosť za vedenie účtovníctva školy a pod.

Plat: platová trieda 5. od sumy 629,00 € do platovej triedy 8. do sumy 967,50 € podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od dosiahnutého vzdelania a rokov praxe.

Výberové konanie sa uskutoční dňa 24. 09. 2019 o 9.00 hod. v budove SOŠ Senica
V prípade záujmu, prosím, posielajte svoje životopisy a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru na e-mailovú adresu: [email protected], alebo na adresu: Stredná odborná škola, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 0346983441

ID: 3760866  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.