Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola Senica

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
2019-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
597

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
- vyučený v odbore, úplné stredné odborné vzdelanie, pedagogické minimum alebo I. st. VŠ (Bc.)
- prax nie je potrebná
- hlásiť sa môžu aj záujemcovia v dôchodkovom veku spĺňajúci kvalifikačné predpoklady

Ďalšie požiadavky
Náplň práce: pedagogická činnosť v stavebníctve
Platové podmienky: platová tarifa od 671,00 € do 831,00 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie platovej tarify za odpracované roky.
Výhody: možnosť ubytovania v školskom internáte s možnosťou odberu celodennej stravy.
Výberové konanie sa uskutoční dňa 26. 08. 2019 o 10.00 hod. v budove SOŠ Senica.
V prípade záujmu posielajte svoje životopisy a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru na e-mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: Stredná odborná škola, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica.
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 034/6983441, personálna a mzdová účtovníčka

Adresa spoločnosti

V. P. Tótha 31
Senica

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Valentová
Tel.: 034 698 3436
E-mail: poslať životopis
ID: 3737458   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.