Vychovávateľ/vychovávateľka

Stredná odborná škola polygrafická

Miesto práce
Račianska 190, Bratislava - Nové Mesto
Termín nástupu
25.8.2022
998,5 EUR/mesiacPlat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”. K platu patria príplatky za odpracované roky a príplatky za zmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje výchovno-vzdelávaciu činnost' pridelených žiakov a zodpovedá za jej úroveň a výsledky. Odborne zabezpečuje výchovu jemu pridelených žiakov
- uplatňuje nové metódy a formy práce, metodicky pomáha žiakom v príprave na vyučovaní organizuje výmenu skúsenosti zo štúdia v skupine
- zabezpečuje dodržiavanie režimu dňa žiakov a plánovaných činnosti ako i domového poriadku
- vykonáva v jedálni- dozor, pričom dbá o kultúru stravovania žiakov
- pri hromadných vychádzkach a akciách vykonáva pedagogický dozor. Je povinný bezprostredne poučiť žiakov o bezpečnosti a zabezpečiť vlastnoručný podpis žiaka o poučení
- zodpovedá za stav izieb, hlási opravy, v prípade poškodenia zabezpečí úhradu zo strany žiaka
- spolupracuje s učiteľmi, majstrami a vychovávateľmi, účastní sa pedagogickej rady. rodičovského združenia, spolupracuje s výchovným poradcom a školským psychológom pri výchove problémových
- je povinný bezodkladne hlásiť svojmu nadriadenému zistené podozrenia z trestnej činnosti
- zabezpečuje ďalšie úlohy podľa pokynov a príkazov hlavnej vychovávateľky

stravovanie v školskej jedálni, možnosť ubytovania v školskom internáte za výhodnú cenu

Žiadosti o prijatie s CV zasielajte na adresu [email protected].
Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické vzdelanie v odbore vychovávateľstvo

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

profesionalita,
- schopnosť pracovať v tíme,
- rešpektovať a dodržiavať dohodnuté postupy a pravidlá,
- komunikovať otvorene, včas, presne, úplne.
- plniť úlohy v stanovených termínoch a v požadovanej kvalite.
- komunikácia (jednanie s ľuďmi/
- kultivovaný slovný prejav,
- schopnosť vyjadrovania sa,
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),
- tvorivosť (kreativita)

Stredná odborná škola polygrafická:
- príprava žiakov na polygrafické povolania,
- pomaturitné kvalifikačné štúdium,
- vzdelávacie akcie v rámci celoživotného vzdelávania,
- polygrafická výroba,
- stravovacie služby,
- ubytovanie.
Sme príspevková organizácia vykonávajúca hlavnú aj podnikateľskú činnosť. Škola je mesačný plátca DPH.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4361460  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 998,5 EUR/mesiac