Pedagogický asistent

Stredná odborná škola podnikania a služieb Námestovo

Miesto práce
Hattalova 968/33, Námestovo
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
371

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
V zmysle vyhlášky MŠVVaŠ č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov (Príloha č. 6 uvedenej vyhlášky)

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady • žiadosť o prijatie do zamestnania,
• profesijný životopis,
• kópie dokladov o vzdelaní,
• odpis z registra trestov,
• súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Iné požiadavky ovládanie štátneho jazyka
Termín nástupu 1. september 2020
Pracovné podmienky v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v závislosti od platovej triedy a dĺžky započítanej praxe od 738,50 eur/mes.
Miesto výkonu práce SOŠ podnikania a služieb, Hattalova 968/33, Námestovo
Rozsah úväzku 100 %
Termín podania žiadostí do 6. júla 2020
vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor
Ďalšie informácie Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru zasielajte na adresu školy:
SOŠ podnikania a služieb
Hattalova 968/33
029 01 Námestovo
alebo na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontakt Erika Šušková, riaditeľka školy
043/552 23 48

ID: 3929605  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.