Referent TEČ

Stredná odborná škola obchodu a služieb Trenčín

Miesto práce
Jilemnického 24, Trenčín
Termín nástupu
2024-07-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 007,5 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Referent TEČ (technicko-ekonomických činností)

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
710

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Min. stredoškolské s maturitou
(skúsenosti v danej oblasti výhodou)

Ďalšie požiadavky
Pracovná pozícia: REFERENT technicko-ekonomických činností

Náplň práce:
Referent zabezpečuje:
- činnosti súvisiace s evidenciou majetku organizácie v zmysle
platnej legislatívy a interných predpisov
- prípravu podkladov k inventarizácii majetku
- vykonávanie inventúr a inventarizácie majetku
- skladovú evidenciu zásob, prijímanie a vydávanie materiálu a
pohonných hmôt, účtovanie skladov
- evidenciu prenájmu telocvične a iných objektov školy
- zodpovedá za archiváciu dokumentácie vo svojej pôsobnosti
- spolupracuje pri spracovávaní a vydávaní interných predpisov
školy
- pripravuje podklady pre štatistiku a rozbory

Nástup: DOHODOU

Plat: 1.007,50 EUR brutto

Vyhradzujeme si právo reagovať len vybraným uchádzačom.

ID: 4836872  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 007,5 EUR/mesiac