Kuchár / kuchárka

Stredná odborná škola ekonomická Spišská Nová Ves

Miesto práce
Stojan 1, Spišská Nová Ves-Tarča
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2019-08-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
272

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie
Pracovníčka výdajne školskej kuchyne - s nástupom od 1. 8. 2019 na 50% úväzok

Kvalifikačné predpoklady:
- vyučený v odbore kuchár alebo iný potravinársky odbor s výučným listom
- iné vzdelanie, predložiť osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti
- zdravotný preukaz

Iné požiadavky súvisiace s obsadzovaným pracovným miestom:
- bezúhonnosť,
- manuálna zručnosť,
- zdravotná spôsobilosť
- skúsenosti s výdajom jedál

Požadované doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- profesijný životopis
- kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania

Ďalšie požiadavky
Iné:
- je možné doplniť 50% úväzok so Strednou odbornou školou drevárskou v Spišskej Novej Vsi

Platové podmienky:
- v zmysle ustanovení zákona č. 318/18 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 533/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme - v sume 520 - 624,- EUR (plný úväzok)

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi musí byť doručená na adresu školy najneskôr do 30. júna 2019.

Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a iné kritéria v súvislosti s obsadzovaným voľným pracovným miestom.

ID: 3645912  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.