Можливість для людей з України

Učiteľ/ka SŠ - Automobilová technika a technológia, Ekonomika a podnikanie, Manažment

Stredná odborná škola dopravná Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Kvačalova 20, Ružinov
Termín nástupu
2023-08-21

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
500

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilová technika a technológia, Ekonomika a podnikanie, Manažment

Ďalšie požiadavky
Funkčný plat 1131,5 do 1979,5 €, zamestnanecké benefity, firemné vzdelávanie, 3. pilier, odmeny, preplácanie mimo-vyučovacích aktivít, doplnková dovolenka, príspevok na MHD.

ID: 4548594  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.