Opatrovateľ/-ka

Stredisko sociálnych služieb Petržalka

Miesto práce
Vavilovova, Petržalka
Termín nástupu
asap
1 060 EUR/mesiacpreplatenie všetkých príplatkov podľa zákona (sobota, nedeľa, sviatok, noc) preplatenie nadčasových hodín s príplatkom pravidelné štvrťročne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opatrovateľská služba poskytovaná fyzickej osobe v zariadení opatrovateľskej služby,
úkony opatrovateľskej služby podľa zákona č. 448/2008 Z.z., opatrovateľská starostlivosť o mobilných a mobilných klientov zariadenia podľa štandardov opatrovania (hygiena, stravovanie a dodržiavanie pitného režimu, obliekanie, vyzliekanie, mobilita, motorika, dodržiavanie liečeného režimu)

35 hodinový pracovný týždeň
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na DDS - III. pilier dôchodkového sporenia
preplatenie nadčasových hodín
štvrťročné preplatenie pomernej časti nákladov na MHD
príspevok na stravovanie
náborový príspevok vo výške 700,00 Eur
pravidelné štvrťročne odmeny
rekreačné poukazy podľa zákona
benefity podľa vnútorného interného predpisu
stabilná práca v prívetivom kolektíve
po uplynutí skúšobnej doby možnosť pridelenia nájomného bytu

Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať minimálne akreditovaný kurz opatrovania v rozsahu min. 220 hodín. K svojej práci bude nevyhnutne potrebovať pozitívny vzťah k seniorom, ochotu pomáhať či empatiu. V neposlednom rade dodáme, že konštruktívny prístup k práci, otvorená komunikácia, spolupráca, dôslednosť, či zodpovednosť nie sú u nás iba frázami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

opatrovanie, sanitár, minimálne ukončený opatrovateľský kurz 220 hodín

Pozitívny vzťah k seniorom, empatia, tímová práca, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť). Radi pracujete s ľuďmi a zvládnete starostlivosť aj o chorých, bezvládnych a ležiacich klientov? Dokážete bez problémov napomáhať pri uspokojovaní ich základných životných potrieb? Radi by ste prispeli ku kultúrnejšiemu a teda lepšiemu životu v našej Petržalke? Vašim pôsobiskom bude najmä Stredisko sociálnych služieb Petržalka - zariadenie opatrovateľskej služby na Vavilovovej 18 alebo na Mlynarovičovej 23. Spolu s kolegami budete našim petržalským seniorom spríjemňovať ich jeseň života.

Rozpočtová organizácia poskytujúca sociálne služby občanom Mestskej časti Bratislava - Petržalka.
Mestská časť Bratislava - Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 120-tisíc obyvateľov. Naše kolegyne a kolegovia, či už z miestneho úradu, správy verejných priestranstiev, zberného dvora, trhoviska, sociálnej výdajne, plavárne, knižnice, kultúrnych zariadení, škôlok a škôl, spája záujem o svoje okolie, obyvateľov a návštevníkov Petržalky, ako aj chuť pomáhať a podporovať tých, ktorí to potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame.
Stredisko sociálnych služieb Petržalka poskytuje sociálne služby v súlade so Zákonom č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách a Všeobecne záväzným nariadením mestskej časti Bratislava - Petržalka o poskytovaní sociálnych služieb a o spôsobe určenia úhrady, výške úhrady a spôsobe platenia úhrady za sociálne služby. Je registrované v registri poskytovateľov sociálnych služieb, ktorý vedie vyšší územný celok.
Poskytuje sociálnych služieb na úsekoch: Zariadenie opatrovateľskej služby, Opatrovateľská služba v domácnosti, Zariadenie núdzového bývania, Útulok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809018  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 060 EUR/mesiac