Sestra

Miesto práce
Garbiarska 4, Košice
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie základnej starostlivosti v súvislosti s biologickými potrebami fyzických osôb v zariadení sociálnych služieb
  • zabezpečovanie ošetrovateľskej starostlivosti u prijímateľov sociálnych služieb, vykonávanie činností spojených s ochranou, podporou a udržaním ich zdravia

  • týždeň dovolenky naviac
  • stravovanie priamo v zariadení
  • doplnkové dôchodkové sporenie s doplatkom od zamestnávateľa
  • pravidelné supervízie,
  • školenia, webináre

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
  • žiadosť o prijatie do zamestnania
  • motivačný list
  • profesijný životopis
  • presná adresa pre doručovanie písomností, telefonický kontakt, e-mailová adresa
  • referencie od posledného zamestnávateľa výhodou
  • fotokópia dokladu o najvyššom ukončenom vzdelaní
  • doklad o absolvovaní školení, kurzov a ďalšieho vzdelávania
  • aktuálny výpis z registra trestov ( nie starší ako 3 mesiace)
  • písomný súhlas so spracovaním osobných údajov a čestné prehlásenie o pravdivosti uvádzaných údajov
Termín podania žiadosti:
Žiadosť o predmetnú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať v zalepenej obálke v termíne do: 04.08.2023
Adresa podania:
Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice
Garbiarska 4, 040 01 Košice
Na obálku uviesť – Výberové konanie SSPmK Sestra
resp. doniesť osobne na recepciu alebo do podateľne SSPmK, alebo zaslať na e-mail: [email protected] (so všetkými požadovanými dokladmi)
Forma výberového konania – osobný pohovor, pri ktorom budú posudzované a overované odborné a organizačné schopnosti na výkon obsadzovanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sestra

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Cygnus - Základy

  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • spoľahlivosť a samostatnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • bezúhonnosť
  • dôveryhodnosť, dôslednosť, zodpovednosť

Zariadenie sociálnych služieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zdenka Drozdová
Tel.: +421557966514
E-mail: poslať životopis
ID: 4598887  Dátum zverejnenia: 12.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac