Odborný referent pre administratívu

Miesto práce
Garbiarska 4, Košice
Termín nástupu
01.08.2023
1 200 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné odborné práce na úseku správy registratúry a podateľne prostredníctvom elektronického informačného systému správy registratúry pri využívaní agendových systémov
  • samostatné odborné vypracúvanie podkladov pre zásadné akty riadenia pre štatutárny orgán
  • tvorivé spracúvanie masmediálnej politiky a koordinovanie výstupov k verejnosti
  • metodické riadenie a zabezpečovanie kancelárie riaditeľa
  • zabezpečovanie administratívnych náležitosti fungovania SSPmK
  • koordinácia práce dobrovoľníkov, zabezpečovanie akcií pre prijímateľov a zamestnancov, charitatívnych akcií a zbierok

  • týždeň dovolenky naviac
  • stravovanie priamo v zariadení
  • doplnkové dôchodkové sporenie s doplatkom od zamestnávateľa
  • pravidelné školenia, webináre
  • pružná pracovná doba ( pevný pracovný čas 08:00 – 14:00)

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
  • žiadosť o prijatie do zamestnania
  • motivačný list
  • profesijný životopis
  • presná adresa pre doručovanie písomností, telefonický kontakt, e-mailová adresa
  • fotokópia dokladu o najvyššom ukončenom vzdelaní
  • referencie od posledného zamestnávateľa výhodou
  • doklad o absolvovaní školení a kurzov
  • aktuálny výpis z registra trestov ( nie starší ako 3 mesiace)
  • písomný súhlas so spracovaním osobných údajov a čestné prehlásenie o pravdivosti uvádzaných údajov
Úspešný uchádzač bude súbežne so vznikom pracovného pomeru menovaný do funkcie vedúceho kancelárie riaditeľa

Termín podania žiadosti:
Žiadosť o predmetnú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať v zalepenej obálke v termíne do: 30.06.2023

Adresa podania:
Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice
Garbiarska 4, 040 01 Košice
Na obálku uviesť – Výberové konanie SSPmK Odborný referent pre administratívu
resp. doniesť osobne na recepciu alebo do podateľne SSPmK, alebo zaslať na e-mail: [email protected] (so všetkými požadovanými dokladmi)
Forma výberového konania – osobný pohovor, pri ktorom budú posudzované a overované odborné a organizačné schopnosti na výkon obsadzovanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na verejnú správu, právo, ekonomiku alebo humanitné vedy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Cygnus - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min.3 roky

Počet rokov praxe

3

  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • kultivovaný prejav a vystupovanie
  • diskrétnosť
  • spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
  • zdravotná spôsobilosť
  • bezúhonnosť
  • dôveryhodnosť, dôslednosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť

Zariadenie sociálnych služieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zdenka Drozdová
Tel.: +421557966514
E-mail: poslať životopis
ID: 4593161  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac