Vedúca sestra - sestra - zástup počas MD

Miesto práce
Južná trieda 23, Košice
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacPodľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizačné zabezpečovanie a metodické usmerňovanie poskytovania opatrovateľskej služby vrátane koordinovania a odborného riadenia zamestnancov poskytujúcich opatrovateľskú starostlivosť v zariadení opatrovateľskej služby
  • zabezpečenie poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti prijímateľom sociálnej služby

  • týždeň dovolenky naviac
  • stravovania priamo v zariadení
  • vzdelávanie, supervízie, školenia
  • možnosť využívania spoločnej telocvične a knižnice
  • doplnkové dôchodkové poistenie s doplatkom od zamestnávateľa
  • po 24 mesiacoch možnosť využitia rekreačného poukazu

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti o zamestnanie je potrebné priložiť:
  • profesijný životopis
  • doklady o vzdelaní, praxi
  • výpis z registra trestov ( nie starší ako 3mesiace)
  • súhlas so spracovaním osobných údajov a čestné prehlásenie o pravdivosti uvádzaných údajov
  • lekárske potvrdenie o spôsobilosti na výkon daného povolania
  • úspešný uchádzač bude súbežne so vznikom pracovného pomeru poverený vedením ZOS počas zástupu MD

Žiadosť o predmetnú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať v zalepenej obálke v termíne do : 07.06.2023
na adresu:
Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice
Garbiarska 4
040 01 Košice

Na obálku uviesť Vedúca sestra - sestra - neotvárať"

Pracovné podmienky:
Pracovný čas: od 7.00 do 15.00 hod.
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný čas
Nočná práca: nie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 ročná prax v požadovanom odbore

Riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti.
Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu.
Zdravotná spôsobilosť.
Bezúhonnosť.
Dôveryhodnosť, dôslednosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť.

Zariadenie sociálnych služieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zdenka Drozdová
Tel.: +421557966514
E-mail: poslať životopis
ID: 4531494  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac