Zdravotná sestra

Miesto práce
Garbiarska 4, Košice
Termín nástupu
15.02.2022
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ príplatky za soboty, nedele, sviatky, nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • dohľad nad zdravotnou starostlivosťou o klientov v zariadení pre seniorov
  • poskytovanie prvej pomoci do príchodu lekára podľa svojich odborných vedomostí a zabezpečovanie ďalšej pomoci
  • vykonávanie odborných pracovných činností pri ošetrovateľskej starostlivosti v jednotlivých fázach ošetrovateľského procesu, hlavne pri uspokojovaní bio-psycho-sociálnych potrieb prijímateľov soc. služieb v zariadení soc. služby
  • sledovanie fyziologických funkcií a prejavov klientov, ich celkového telesného a duševného stavu
  • dávkovanie a pomoc pri podávaní predpísaných liekov a sledovanie ich účinkov
  • vedenie dokumentácie,
  • rozdeľovanie stravy, zodpovednosť za dodržiavanie stanovených diét
  • zabezpečovanie prác spojených s prijatím, prepustením a premiestnením klientov

  • stravovanie v zariadení
  • týždeň dovolenky naviac
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • iné výhody v zmysle platnej KZ

Podmienka: vzdelanie v študijnom odbore: zdravotná sestra, ošetrovateľstvo.

Jedná sa o nepretržitú prevádzku:
denná zmena: od 7,00 do 19,00
nočná zmena: od 19,00 do 7,00

Uchádzači spĺňajúci vyššie uvedené podmienky zašlú písomnú prihlášku do výberového konania s nasledovnými prílohami:
  • profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej praxe v riadiacej funkcii v oblasti verejnej správy, štátnej správy alebo samosprávy,
  • motivačný list,
  • doklad o vzdelaní,
  • presná adresa pre doručovanie písomností, telefonický kontakt, e - mailová adresa
  • aktuálny výpis z registra trestov ( nie starší ako 3 mesiace)
  • súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (nie starší ako jeden mesiac), ktorý je podmienkou práce s poskytnutými materiálmi uchádzačov,
Nepredloženie niektorého z požadovaných dokladov môže byť dôvodom na vyradenie uchádzača z výberového konania.

Termín a spôsob predloženia žiadosti o zaradenie do výberového konania s požadovanými dokumentmi:
Termín: do 08.02.2022
Spôsob predloženia: osobne na recepciu SSPmK,
e-mailom na adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice, Garbiarska 4, 040 01 Košice

v zalepenej obálke označením „NEOTVÁRAŤ – výberové konanie – zdravotná sestra“.

Termín a miesto uskutočnenia výberového konania:
Uchádzača, ktorý splnil požiadavky podľa tohto vyhlásenia výberového konania, výberová komisia pozve na výberové konanie najmenej 7 dní pred jeho začatím s uvedením dátumu, miesta a hodiny výberového konania.
Uchádzači budú na výberové konanie pozvaní telefonicky, alebo elektronickou poštou (e-mail).

SSPmK si vyhradzuje právo neprizvať na osobný pohovor uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky vyššie uvedené kritéria a požiadavky, alebo nedoručia vyššie uvedeným spôsobom a v termíne požadované doklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotníctva, ošetrovateľstva

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, empatia, komunikatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, pozornosť, precíznosť, ochota pomáhať
ID: 4245771  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac