Zamestnanec prvého kontaktu - informátor

Miesto práce
Garbiarska 4, Košice
Termín nástupu
10.2.2022
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacpríplatky za nočné, sviatky, soboty a nedele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • znalosť zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách.
  • evidencia pohybu klientov do a zo zariadenia, evidencia
prichádzajúcich a odchádzajúcich návštev do knihy návštev, podávanie
základných informácií návštevníkom.
  • obsluhovanie telefónnej ústredne (prijímanie a prepájanie telefonických
hovorov)
  • hlásenie a oznamovanie požiarov, krádeží, porúch, a pod. Obsluha EPS
hlásiča požiarov.
  • obsluha elektronického zabezpečovacieho systému.
  • evidencia porúch a požiadaviek na drobné opravy od klientov a
zamestnancov do knihy opráv
  • evidencia požiadaviek na prepravnú službu
  • evidencia nájdených predmetov
  • obsluha domového rozhlasu, obsluha klientskeho telefónu
  • oznamovanie havarijných stavov na objekte priamemu nadriadenému
  • doručovanie písomností, dennej tlače
  • zabezpečovanie prevádzky služby Monitorovania a signalizácie potreby
pomoci – SOS náramkovej služby

  • 5 dní dovolenky naviac
  • karta Multisport
  • poskytovanie obedov v zariadení
  • gastro lístky
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • zamestnanecké večierky
  • vzdelávania, školenia

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú, ako zástup počas rodičovskej dovolenky.

Pracovný čas: od 7:00 do 19:00 resp. od 19:00 do 7:00 - nepretržitá prevádzka

Forma výberového konania
  • osobný pohovor, pri ktorom budú posudzované
a overované odborné a organizačné schopnosti na
výkon obsadzovanej pracovnej pozície.

Žiadosť o predmetnú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať v zalepenej obálke v termíne do: 06.02.2022
na adresu:
Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice
Garbiarska 4
040 01 Košice

Na obálku uviesť „Výberové konanie SSPmK zamestnanec prvého kontaktu - informátor - neotvárať“.

resp. na e-mail: [email protected]

K žiadosti o zamestnanie je potrebné priložiť:
  • žiadosť o zaradenie do výberového konania
  • motivačný list
  • profesijný štruktúrovaný životopis s prehľadom
doterajších zamestnaní a pracovného zaradenia
  • presná adresa pre doručovanie písomností, telefonický
kontakt, e - mailová adresa
  • referencie od posledných zamestnávateľov
  • fotokópia dokladu o najvyššom ukončenom vzdelaní
  • doklady o absolvovaných kurzoch a výcvikoch
  • aktuálny výpis z registra trestov ( nie starší ako 3
mesiace)
  • písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov
pre potreby výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Podmienka: dosiahnutie úplného stredného vzdelania – so zameranim na sociálnu prácu

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, zvládanie stresových situácií, schopnosť pracovať v tíme
ID: 3973507  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac