Ekonóm

Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto

Miesto práce
Stredisko kultúry, Vajnorská, Nové Mesto
Termín nástupu
16. 01. 2023
839,5 EUR/mesiacPlat bude zamestnancovi určený v súlade s príslušnými platovými tabuľkami, podľa úrovne dosiahnutého vzdelania a pracovných skúseností. Po ukončení skúšobnej doby bude priznaný pracovníkovi osobný príplatok a ďalšie benefity...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie ekonomickej agendy, vedenie účtovníctva,
• komunikácia s bankou, s ekonomicko - hospodárskym oddelením MČ BNM a príslušnými štátnymi orgánmi,
• skladba a sledovanie čerpania rozpočtu,
• dodržiavanie zákonov, tvorba a dodržiavanie smerníc súvisiacich s ekonomickou činnosťou organizácie,
• správa a evidencia majetku organizácie,
• tvorba výkazov a zodpovednosť za ich správne a včasne predkladanie.

Osobný príplatok po skončení skúšobnej doby a ďalšie benefity...

K prihláške do výberového konania je potrebné zaslať štruktúrovaný profesijný životopis.

Zároveň žiadame uchádzačov o súhlas so spracovaním osobných údajov nasledovne:
"Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Stredisku kultúry BNM súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenému SK BNM za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Trimel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 3 roky

• prax v účtovníctve rozpočtovej organizácie min. 3 roky,
• bezúhonnosť,
• samostatnosť,
• rozhodnosť,
• zodpovednosť

Stredisko kultúry Bratislava - Nové Mesto zameriava svoju činnosť na širokú škálu kultúrnych a záujmových aktivít.
ID: 4454751  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 839,5 EUR/mesiac