Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Opatrovateľ/ka

Stredisko Evanjelickej DIAKONIE, Diakonické centrum Sučany

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
816 EUR/mesiac13., 14. plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná starostlivosť o prijímateľov sociálnej služby:
- pomoc pri stravovaní (roznášanie, kŕmenie)
- polohovanie a vysádzanie ležiacich prijímateľov
- pomoc pri obliekaní, osobná hygiena prijímateľov, výmena posteľnej bielizne
- sprievod na vyšetrenia, vychádzky v areáli zariadenia
- komunikácia s prijímateľmi, uspokojovanie potrieb sociálneho kontaktu
- udržiavanie čistoty a poriadku na izbách prijímateľov
- ďalšie práce určené zdravotnou sestrou

príspevok na DSS, prehlbovanie odborného vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

sociálna oblasť, zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzťah k seniorom, empatia, trpezlivosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, tímová spolupráca

Stredisko Evanjelickej DIAKONIE Sučany poskytuje 24 hodinovú starostlivosť celoročnou pobytovou formou v Zariadení pre seniorov a Špecializovanom zariadení.
ID: 4464579  Dátum zverejnenia: 11.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac