Logo STRÄHLE+HESS SLOVAKIA s.r.o.

Šička

STRÄHLE+HESS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,9 EUR/hod.13. a 14. plat podľa hospodárskych vysledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- Výroba produktov podľa stanovených pracovných postupov vpožadovaných množstvách a v súlade s pravidlami kvalitya bezpečnosti

- Vykonávanie pomocných, prípravných a manipulačných prác podľapracovných postupov a      pokynov nadriadeného vedúcehozamestnanca

- Obsluha strojov a zariadení, štandardné činnosti súvisiace s nastavením stroja

- Priebežná/finálna kontrola kvality výrobkov

- Ukladanie, balenie a identifikácia (označenie) výrobkov

- Dodržiavanie čistoty na pracovisku- Dodržiavania pravidiel v zmysle BOZP​

​- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom tíme

- príjemné pracovné prostredie

- odborné tréningy a školenia

- možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu

- finančný príspevok na stravu

- mesačné prémie

- letné a vianočné prémie podľa výsledkov firmy

- letná a vianočná firemná akcia

- zamestnanecké balíčky viac krát do roka​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Krajčírstvo

Ostatné znalosti

Šitie - Pokročilý

Nadnárodná spoločnosť STRÄHLE+HESS SLOVAKIA s.r.o. sa zaoberá výrobou technických textilií pre automobilový priemysel. Ponúkame individuálne riešenia zákazníkom, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvyšovali kvalitu a exkluzívny dojem vozidla.
S našimi rozsiahlymi skúsenosťami, sme sa stali jedným z popredných medzinárodných dodávateľov špeciálnych textílií pre automobilový priemysel.

Kontakt

ID: 4808376  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,9 EUR/hod.