Junior Inžinier kvality

STRÄHLE+HESS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií
- participácia na príprave spoločnosti na interné/externé audity
- účasť a aktivity spojené so zavádzaním nových projektov do sériovej výroby
- analýzy problémov za účelom neustáleho zlepšovania
- vytváranie akčných plánov a kontrola implementácie nápravných opatrení
- tvorba a kontrola internej dokumentácie
- dodržiavanie požiadaviek noriem ISO 9001 a IATF 16949
- dodržiavanie politiky kvality a cieľov

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou, od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky. Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.
STRÄHLE+HESS SLOVAKIA s.r.o. ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojim zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom tíme
- príjemné pracovné prostredie
- odborné tréningy a školenia
- flexibilná pracovná doba
- stravné lístky
- možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
- možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
- ročné prémie podľa výkonnosti
- letná a vianočná firemná akcia
- zamestnanecké balíčky viac krát do roka

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analyzovanie a riešenie problémov
- organizovanie a plánovanie práce
- tímová práca
- osobnostný rozvoj
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- technická gramotnosť
- rozhodovanie, samostatnosť, spoľahlivosť
- analytické myslenie
- precíznosť
- iniciatívnosť
- znalosť normy ISO 9001 alebo IATF 16949
- znalosť 8D, FMEA, PDCA, MSA, PPAP výhodou

Nadnárodná spoločnosť STRÄHLE+HESS SLOVAKIA s.r.o. sa zaoberá výrobou technických textilií pre automobilový priemysel. Ponúkame individuálne riešenia zákazníkom, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvyšovali kvalitu a exkluzívny dojem vozidla.
S našimi rozsiahlymi skúsenosťami, sme sa stali jedným z popredných medzinárodných dodávateľov špeciálnych textílií pre automobilový priemysel.
ID: 3621631  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mes