Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Projektový manažér real estate development m/ž (Ref. č.: req43397)

Značka pozície:

req51521

Miesto nasadenia:

Bratislava

Od 3 300 EUR/mesiacKonečné platové ohodnotenie bude závisieť od kvalifikácie a skúseností uchádzača/čky.

Náplň práce:

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť STRABAG Real Estate s.r.o.

Portfólio našej spoločnosti tvorí predovšetkým vývoj (development) rezidenčných projektov od akvizície pozemkov, financovania, prípravy realizácie až po predaj. Všetky výhody a jednotlivé typy projektov sa realizujú prostredníctvom spoločností koncernu STRABAG.

  • Zodpovednosť za vývoj realitného projektu od fázy akvizície (pozemku) resp. projektovej prípravy až po kolaudáciu
  • Územno-plánovacia príprava projektov, príprava kalkulácií a kalkulácií rentability projektu
  • Manažment developerských projektov, Koordinácia a zazmluvnenie interných a externých projektových partnerov (ako napr. architekt, inžiniering, stavebná časť, atď.)
  • Manažment jednotlivých fáz povoľovacieho procesu projektu (záväzné stanovisko, územné rozhodnutie, stavebné povolenie), Dohliadanie na realizáciu projektu
  • Optimalizačný proces vo všetkých stupňoch projektovej a realizačnej činnosti
  • Koordinácia predaja s externými maklérmi
  • Kontrolná činnosť externých zmluvných partnerov, kontrola termínov a kvality
  • Ostatné administratívne činnosti a úlohy podľa zadania

Požiadavky:

  • Ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa (technické zameranie výhodou)
  • Predchádzajúca prax v oblasti developmentu min. 5 rokov je podmienkou
  • Schopnosť samostatne riadiť a riešiť zodpovednosť za developerské projekty a rozpočet
  • Orientovanie sa na zázemie na domácom stavebnom a real estate trhu
  • Dôslednosť
  • Nemecký jazyk, alebo anglický jazyk aktívne

Benefity:

  • Jazykové kurzy a iné školenia (soft skills, hard skills) priamo na pracovisku
  • Podnikový manažment zdravia, Multisport karta (s doplatkom)
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona, stravovanie vo vlastnej kantíne v rámci budovy
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 4597668  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac