Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Stavebný robotník

Značka pozície:

req48639

Miesto nasadenia:

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Mzdové podmienky (brutto)

5,19 EUR/hod.+ osobné ohodnotenie

Náplň práce:

  • Stavby v rámci celej SR
  • Vykonávanie stavebných prác podľa pokynov svojich nadriadených
  • Dodržiavanie technologických pravidiel a ostatných vnútorných predpisov spoločnosti
  • Dodržiavanie všetkých predpisov BOZP, PO a ochrany životného prostredia a používanie všetkých určených ochranných prostriedkov a pomôcok pri výkone práce
  • Využívanie zverených prostriedkov organizácie výhradne pre plnenie pracovných povinností

Požiadavky:

  • Výučný list príp. maturita
  • Zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita
  • VP sk. B, sk. E výhodou
  • Strojnícky, príp. zváračský preukaz výhodou
  • Prax v odbore výhodou

Benefity:

  • Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou (51% vlastník STRABAG SE)
  • Ponúkame ubytovanie v areáli pracoviska - Podunajské Biskupice
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 4506484  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,19 EUR/hod.