Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Právnik m/ž

Značka pozície:

req48441

Miesto nasadenia:

Bratislava

Od 3 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od seniority a skúseností uchádzača.

Náplň práce:

  • zabezpečenie právnej agendy skupiny STRABAG v rámci slovenskej pobočky medzinárodnej právnej divízie skupiny
  • právna podpora ostatným odborným útvarom skupiny STRABAG
  • poskytovanie právneho poradenstva, konzultácií a stanovísk hlavne v oblasti obchodného práva, občianskeho práva, zmluvných podmienok FIDIC a verejného obstarávania
  • tvorba a pripomienkovanie rôznych typov obchodných zmlúv a poskytovanie právnej podpory pri vyjednávaní obchodných podmienok s dodávateľmi
  • realizácia interných právnych školení
  • spolupráca s externými dodávateľmi právnych služieb

Požiadavky:

  • VŠ - ukončené magisterské štúdium v odbore právo
  • predchádzajúca prax minimálne 4 roky
  • znalosť obchodného práva, občianskeho práva
  • skúsenosť s verejným obstarávaním a zmluvnými podmienkami FIDIC
  • skúsenosť s právom nehnuteľností a stavebným právom výhodou
  • advokátske skúšky výhodou
  • aktívna znalosť AJ, NJ výhodou
  • schopnosť samostatne viesť zverené právne veci
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Benefity:

  • zázemie úspešnej stavebnej skupiny s medzinárodným pôsobením a referenčnými stavebnými projektami
  • súčasť silného tímu právnikov v rámci medzinárodnej právnej divízie skupiny STRABAG
  • podnikový manažment zdravia (Multisport karta, Dni zdravia, atď.)
  • vzdelávací program (jazykové kurzy, soft skills)
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 4499719  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac