Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Učiteľ / ka vo firemnej MŠ (skrátený 5-hodinový úväzok)

Značka pozície:

req48105

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy, Bratislava

700 EUR/mesiacPonúkame platové ohodnotenie od 700,- EUR mesačne/brutto. Finálna výška platu bude závisieť od predchádzajúcich skúseností a znalostí kandidáta.

Náplň práce:

Do našej firemnej materskej škôlky ŠTRABÁČIK hľadáme empatickú, zodpovednú osobu s láskavým prístupom k deťom.
V pracovnom čase od 9:00 - 14:00 hod. Vašimi hlavnými úlohami bude:
Výchovno-vzdelávacia činnosť detí predškolského veku.
Profesionálne zvládanie adaptácie detí pri nástupe do zariadenia.
Pomoc pri samoobslužných činnostiach detí.
Pobyt s deťmi vonku, pohybové hry.
Plánovanie a organizácia každodenných aktivít.
Práca s modernými edukačnými pomôckami (práca s interaktívnou tabuľou).

Požiadavky:

Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVŠ SR 1/2020 Z. z. Na vedenie výchovno-vzdelávacieho procesu požadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie - učiteľka v materskej škole alebo ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa aprobácia predškolská pedagogika alebo špeciálna pedagogika.
Schopnosť výuky anglického jazyka hravou formou výhodou.
Hra na hudobný nástroj výhodou.
Práca s PC - Word, Excel, PowerPoint.
Zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme aj samostatne.
Empatický, láskavý vzťah k deťom a schopnosť im načúvať.
Kreatívny prístup k svojej práci, flexibilita, trpezlivosť.
Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu, v ktorom nám stručne napíšte o sebe a Vašom záujme o pracovnú pozíciu.

Benefity:

Ponúkame platové ohodnotenie od 700,- EUR mesačne/brutto. Finálna výška platu bude závisieť od predchádzajúcich skúseností a znalostí kandidáta.
Termín nástupu: ASAP.
Miesto nasadenia: Mlynské Nivy 61/A, Bratislava.
BENEFITY: Pracovná pozícia na skrátený 5-hodinový úväzok. Silné zázemie úspešnej medzinárodnej stavebnej spoločnosti. Stabilný príjem. Každoročná valorizácia miezd. Príspevok na stravovanie nad rámec zákona. Moderná závodná jedáleň s ponukou zdravých jedál. Profesionálny tím a priateľská pracovná atmosféra. Moderné pracovné prostredie. Možnosť rozvíjať svoje profesijné zručnosti. Podnikový manažment zdravia. Multisport karta.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 4488392  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac