Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Asistent/ka vedenia

Značka pozície:

req46659

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy, Bratislava

1 081 EUR/mesiacPonúkame platové ohodnotenie od 1.081 € brutto / mesačne v závislosti od znalostí.

Náplň práce:

Organizačná a administratívna podpora vedenia.
Pomoc pri príprave podkladov pre rokovania a prezentácie.
Koordinácia a organizácia interných a externých stretnutí.
Komunikácia v nemeckom jazyku.
Samostatné plnenie operatívnych úloh.

Požiadavky:

Min. SŠ vzdelanie s maturitou.
Pozícia je vhodná aj pre čerstvého absolventa.
Dobré komunikačné a písomné znalosti v nemeckom jazyku.
Užívateľská znalosť MS Office.
Vodičský preukaz sk. B výhodou.
Zmysel pre zodpovednosť a detail, komunikatívnosť, lojalita.

Benefity:

Ponúkame platové ohodnotenie od 1.081 € brutto / mesačne v závislosti od znalostí.
Miesto nasadenia: Bratislava.
Termín nástupu: ASAP.
Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou - 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE. Príjemná firemná klíma, podpora profesionálneho rastu a osobného rozvoja, podnikový manažment zdravia, príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona, príspevok na návštevu kultúrnych a športových podujatí, možnosť využitia materskej škôlky "ŠTRABÁČIK", možnosť získania zvýhodnenej MULTISPORT karty, kancelárske "krátke" piatky do 14:00 hod., program odporúčania nového kolegu za finančnú odmenu, dôkladné zaučenie do pracovnej pozície.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 4435713  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 081 EUR/mesiac