Можливість для людей з України

Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Trainee pre KSR - Kameňolomy SR s.r.o. (m/ž)

Značka pozície:

req45853

Miesto nasadenia:

Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)

Mzdové podmienky (brutto)

1 500 EUR/mesiac

Náplň práce:

  • účasť na praktickom a rozvojovom programe v dĺžke cca 12 max. 15 mesiacov súčasťou je ca 3 mesačné nasadenie v zahraničí,
  • zoznámite sa s rôznymi technickými oblasťami práce v kameňolomoch, štrkovniach a pieskovniach
  • spoznáte i servisné koncernové spoločnosti v rámci koncernu STRABAG
  • bohatý networking naprieč nadnárodným koncernom STRABAG,
  • rôznorodé úlohy v spojitosti s odvetvím ťažby nerastných surovín,
  • sprevádzať programom Vás bude skúsená/-ý mentor/-ka
  • praktické využívanie cudzích jazykov (nemčina a/alebo angličtina)
  • možnosti ďalšieho rozvoja formou školení, tréningov, ako i jazykové vzdelávanie
  • po ukončení trainee programu možnosť dohody k miestu nasadenia a ďalšej pracovnej kariéry

Požiadavky:

Pozícia Trainee je vhodná skôr pre uchádzačov bez praxe rsp. s minimálnymi praktickými skúsenosťami. Ak však disponujete niekoľkoročnými pracovnými skúsenosťami, napriek tomu neváhajte ozvať sa nám, aj formou uchádzania sa na tento inzerát. Spojíme sa s Vami a prejednáme iné možnosti Vášho uplatnenia u nás!

  • absolvent/-ka VŠ technického smeru (odbor banský, strojársky, stavebný)
  • užívateľské vedomosti z balíka MS Office
  • pozitívny prístup k novým IT aplikáciám,
  • flexibilita a ochota cestovať (prevádzky máme naprieč 11 krajinám v EU)
  • komunikatívna znalosť slovenského (a/alebo) českého jazyka,
  • nemčina (a / alebo ) angličtina na mierne pokročilej úrovni, ak máte aktívny jeden al. druhý jazyk, o to lepšie!!
  • vodičský preukaz skup. B
  • tímový duch, zvedavosť, schopnosť rýchlo sa učiť,
  • kreativita, angažovanosť, záujem o sebavzdelávanie a ďalší kariérny rozvoj

Benefity:

Nástupný plat vo výške 1.500,- Eur brutto/mesiac (výsledná výška platu bude dojednaná na osobnom pohovore).

  • Radi športujete či relaxujete? Máme Multisportkartu.
  • Chuť zlepšovať si nemčinu či angličtinu? U nás sa to dá! Jazykovým kurzom ako aj komunikáciou v medzinárodných tímoch nemecky-anglicky hovoriacich.
  • Dva telefóny v taške na obtiaž? Náš služobný mobilný telefón má dva sloty.
  • Notebook aj na súkromné účely.
  • Poskytujeme príspevok na stravné nad rámec zákona,
  • príspevok na rekreáciu v SR.
  • U nás je konkurencie schopné odmeňovanie samozrejmosťou.
  • Čaká na Vás účasť na medzinárodných projektoch.
  • Dohodíte nám nových zamestnancov? Finančný benefit za odporúčanie Vás neminie!
  • Ponúkame aktivity v rámci podnikového manažmentu zdravia.
  • Ak budete angažovaný, so záujmom o ďalší kariérny postup, dvere máte otvorené!
  • Last but not least - v našom medzinárodnom koncerne sa ponúkajú nespočetné možnosti interného koncernového prestupu rsp. job rotation.
Obohaťte náš TEAM. Pracujme spolu. WORK ON PROGRESS nie je len naše nové motto ale najmä pevný záväzok vo vzťahu k ďalším generáciám a našej planéte. https://www.youtube.com/watch?v=fB25WjQJt8A. Tešíme sa na Váš záujem. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnete uchádzať sa u nás o pracovné miesto.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Mgr. Hana Horniačková
Tel.: +421232622034
E-mail: poslať životopis

ID: 4422519  Dátum zverejnenia: 13.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac