Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Prípravár / Senior prípravár / Kalkulant (m/ž)

Značka pozície:

req39872

Miesto nasadenia:

Prievidza

2 000 EUR/mesiacPonúkame platové ohodnotenie od 2.000,- EUR/mesačne brutto (od 50.000,- CZK/mesačne). Konečná výška platu závisí od znalostí a predchádzajúcich skúseností kandidátov.

Náplň práce:

Vedenie a riadenie príslušnej dokumentácie stavby.
Výrobná nákladová kalkulácia stavieb, odbytová cena, tvorba nových cien, zmeny - kalkulant.
Spolupráca pri koordinácii jednotlivých fáz stavebnej činnosti, optimalizácia postupov.
Tvorba a aktualizácia HMG, riešenie súbehov rôznych prác a pod.
Navrhovanie technológie pre realizáciu primáru a sekundáru.
Sledovanie zmien projektovej dokumentácie.
Jednanie s projektantom, inžinierom stavby, subdodávateľmi a pod.
Dopytovanie a vyhodnotenie subdodávateľov, podpora tvorby zmluvných podmienok.

Požiadavky:

SŠ alebo VŠ vzdelanie stavebného zamerania (zameranie na podzemné stavby výhodou).
Dobrá znalosť MS Office a niektorého z programov: CENKROS / ASPE / AutoCAD / BIM.
Znalosť resp. skúsenosť so zmluvnými podmienkami podľa FIDIC.
Znalosť resp. skúsenosť s tvorbou harmonogramov (MS Project, TILOS...)
Znalosť stavebných postupov výhodou, skúsenosť na stavbe potrebná.
Dobrá orientácia v projektovej dokumentácii.
Znalosť NJ alebo AJ výhodou, nie podmienka.
Ochota cestovať v rámci pracovných ciest podmienkou.
Požadovaná prax na pozícii min. 3 roky.
Vodičský preukaz sk. B.

Benefity:

Ponúkame platové ohodnotenie od 2.000,- EUR/mesačne brutto (od 50.000,- CZK/mesačne). Konečná výška platu závisí od znalostí a predchádzajúcich skúseností kandidátov.
Miesto nasadenia: Prievidza/Žilina/Praha.
BENEFITY: Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou, stabilné zamestnanie, nadštandardné ohodnotenie, sociálne istoty, služobné vozidlo, vhodné pracovné prostredie, príjemná firemná klíma, podpora profesionálneho rastu a osobného rozvoja, podnikový manažment zdravia, v prípade nutnosti možnosť využitia Home Office, možnosť byť súčasťou v súčasnosti najväčšieho podzemného projektu v ČR.
Termín nástupu: ASAP.
Pracovná ponuka je vypísaná pre 3 pozície s podobnými náplňami prac. činností.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 4176198  Dátum zverejnenia: 7.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac