Poradíme Vám?

Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Zámočník / Zámočníčka do závodu Sereď

Značka pozície:

req39640

Miesto nasadenia:

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o., Mlynské nivy, Ružinov

Mzdové podmienky (brutto)

6,41 EUR/hod.prémie od 0 - 50%, dochádzkový bonus až do výšky 700,- Eur ročne

Náplň práce:

Do závodu v Seredi hľadáme zručného kolegu / kolegyňu na pozíciu "Zámočník" / "Zámočníčka".

V PRÍPADE PRIAMEHO KONTAKTU, môžete volať priamo na vrátnicu, tel.číslo: 031 /789 26 49.

Pracovný pomer je na dobu určitú, na 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Nástup: dohodou.

Plat: minim. 6,41Eur / Hod. + prémie od 0 - 50%

Budete mať na starosti:
  • úprava oceľových a kombinovaných foriem podľa výkresovej dokumentácie

  • práca elektrickým ručným náradím (brúska, vŕtačka a pod)

  • obsluha zariadení na delenie materiálu /pásová píla, tabuľové nožnice/,

  • obsluha zváračky,

  • porozumenie a práca s výkresovou dokumentáciou,

  • dodržiavať predpisy BOZP a poriadok na pracovisku.

Požiadavky:

  • ukončené SŠ vzdelanie s maturitou, npr. technické, strojárske a pod.

  • aspoň 1 ročnú prax v obore.

  • spĺňate osobnostné predpoklady: zodpovedný prístup k práci a precíznosť, manuálna zručnosť je Vašou záľubou, tímový duch, pohotovosť reagovať a riešiť vzniknuté situácie, analytické a technické myslenie, pripravenosť a ochota pracovať príležitostne nadčas, zváračský preukaz (výhodou), žeriavnický preukaz (výhodou).

Benefity:

* trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti.
* práca zabezpečená počas celého roka v krytých halách
* stravovanie zabezpečené v rámci závodnej jedálne,
* príspevok na stravu nad rámec zákona, zamestnanec hradí iba 0,74 €.
* jednozmenná prevádzka. 5 dňový pracovný týždeň (Po-Pia),
* víkendy, sviatky voľné.
* zabezpečený pitný režim na pracovisku,
* atraktívny sociálny program (príspevok pri narodení dieťaťa, na rekreáciu nezaopatreného dieťaťa, počas dlhotrvajúcej PN a pod., v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy)
* každoročná valorizácia miezd
* základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: + výkonnostné prémie do max. výšky 50 %
* dochádzkový bonus až do 700,- Eur ročne
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
820 15 Bratislava

ID: 4165391  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,41 EUR/hod.