Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Kalkulant/-ka

Značka pozície:

req37077

Miesto nasadenia:

Prievidza

Mzdové podmienky (brutto)

1 400 EUR/mesiacPonúkame platové ohodnotenie od 1400,- Eur (brutto) v závislosti od znalostí a pracovných skúseností.

Náplň práce:

Príprava kalkulácií stavieb a príprava podkladov na získanie zákaziek.
Príprava podkladov pre spracovanie rozpočtu.
Vypracovávanie ponukových kalkulácií.
Oslovovanie subdodávateľov do verejných súťaží.
Vyhodnocovanie ponúk po ekonomickej a obsahovej stránke do verejných súťaží.

Požiadavky:

Min. ukončené SŠ vzdelanie s maturitou so zameraním na dopravné stavby.
Prax v odbore prípravy a rozpočtov - výhodou.
Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Benefity:

Ponúkame platové ohodnotenie od 1400,- Eur (brutto) v závislosti od znalostí a pracovných skúseností.
Miesto nasadenia: Prievidza.
BENEFITY: Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou, 100 % vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 4060526  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac