Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Elektrikár - obsluha obaľovacej súpravy (m/ž)

Značka pozície:

req32205

Miesto nasadenia:

Spišský Štvrtok

1 200 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie od 1200,- EUR brutto mesačne v závislosti od znalostí a predchádzajúcich skúseností.

Náplň práce:

Činnosť na vyhradených technických zariadeniach.
Činnosť podľa § 21, 22, 23 vyhlášky.
Kontrola, posudzovanie stavu a prevádzkyschopnosti elektrických zariadení.
Údržba a oprava elektrických zariadení.
Činnosť na elektrických zariadeniach a rozvodoch nízkeho napätia do 1000 V.
Obsluha obaľovacej súpravy.

Požiadavky:

Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania.
Osvedčenie elektrikára § 21, 22, 23.
Zváračský preukaz výhodou.
Strojnícky preukaz sk. 9 výhodou.
Zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, pracovitosť, ochota cestovať.
Vodičský preukaz sk. B (sk. C výhodou).

Benefity:

Platové ohodnotenie: Od 1200,- EUR brutto mesačne v závislosti od znalostí a predchádzajúcich skúseností.
Miesto nasadenia: Spišský Štvrtok.
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkame:
Stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti.
Možnosť ubytovania v areáli pracoviska.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 3921606  Dátum zverejnenia: 21.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac