Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Stavbyvedúci m/ž (Prievidza)

Značka pozície:

req31994

Miesto nasadenia:

Prievidza

1 200 EUR/mesiacPonúkame platové ohodnotenie od 1200 EUR brutto v závislosti od znalostí a predchádzajúcich skúseností.

Náplň práce:

Plánovanie a realizácia stavebných prác v spojitosti s obhliadkou lokalít.
Riadenie stavebných prác.
Včasné a nákladovo optimálne zabezpečenie potrebných zariadení, strojov a materiálov v súlade s koncernovými smernicami.
Kontrola stavebných prác a výsledkov stavby.
Príprava a vypracovanie podkladov pre fakturáciu za stavebné práce.
Prideľovanie, organizovanie, riadenie a kontrola pracovných úloh pridelených podriadeným zamestnancom.

Požiadavky:

Ukončené vysokoškolské vzdelanie II.st. - technické zameranie, stavebná fakulta (cestné staviteľstvo) - prax min. 2 roky.
Ukončené stredoškolské vzdelanie - stredná priemyselná škola stavebná - prax min. 5 rokov.
Osvedčenie stavbyvedúceho - výhodou.
Počítačové znalosti - Word, Excel.
Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.
Vodičský preukaz sk. B.

Benefity:

Platové ohodnotenie: od 1200 EUR brutto v závislosti od znalostí a predchádzajúcich skúseností.
Miesto nasadenia: Prievidza a okolie.
Nástup: ASAP.
Ponúkame: stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti, 100% vlastníkom je stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 3915199  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac