Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Oddelenie Rozvoja ľudských zdrojov/ vzdelávanie- Zástup počas MD/RD (Ref. č.: req29429)

Značka pozície:

req29429

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 Eur brutto (uvedená mzda je spodná ponúkaná hranica, finálne ohodnotenie závisí od skúseností a schopností uchádzača/čky)

Náplň práce:

  • Organizácia a administrácia školení Koncernovej akadémie na Slovensku a v Čechách
  • Komunikácia s dodávateľmi externých školení, účasť pri výbere externých vzdelávacích partnerov
  • Podpora pre interných a externých školiteľov
  • Hodnotenie trénerov a kontrola kvality a efektívnosti školení
  • Zisťovanie vzdelávacích potrieb a komunikácia s manažmentom
  • Rozvoj a koncepcia nových školiacich tém
  • HRD- IT podpora, aktualizácia intranetu oddelenia HRD
  • Iné doplňujúce aktivity súvisiace s prácou na HRD oddelení

Požiadavky:

  • Ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na ľudské zdroje resp. humanitný smer
  • Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou, znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti a profesionálne vystupovanie
  • 2-3 roky skúseností na oddelení ľudských zdrojov- v oblasti vzdelávania zamestnancov, organizácie školení a pod.
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti výhodou
  • Chuť pracovať v medzinárodnom prostredí a učiť sa nové veci
  • Pozícia je obsadzovaná na zástup počas MD/RD

Benefity:

  • stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti
  • moderné pracovné prostredie
  • príjemný kolektív
  • dôsledné zaučenie a dôraz na zabezpečenie neustáleho vzdelávania (Koncernová akadémia)
  • jazykové vzdelávanie na pracovisku
  • stravovanie vo vlastnom zariadení s príspevkom na stravovanie nad rámec zákona
  • Podnikový manažment zdravia (Multisport karta, Dni zdravia, masáže na pracovisku)
  • Vianočný večierok, spoločné raňajky, športový deň, firemná škôlka
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG BRVZ s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
Tel.: +421232621104
E-mail: poslať životopis

ID: 3782624   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 Eur brutto (uvedená mzda je spodná ponúkaná hranica, finálne ohodnotenie závisí od skúseností a schopností uchádzača/čky)