Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Asistentka vedenia direkcie (Ref. č.: req29389)

Značka pozície:

req29389

Miesto nasadenia:

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkaný plat: od 1.200,- €. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, podľa jeho predchádzajúcich znalostí a skúseností.

Náplň práce:

  • Bežná administratíva vedeniu direkcie ohľadom pošty, podpisovania dokumentov, distribúcie podpisových kníh, organizovania porád, rokovaní interných aj externých
  • Komunikácia naprieč rôznymi úrovňami manažmentu spoločnosti a ostatnými spolupracovníkmi
  • Možná podpora ekonomického a technického vedenia direkcie formou spracovania rôznych reportov, prehľadov, výstupov v Exceli, Worde, spracovania prezentácií
  • Základné oboznámenie sa s ekonomickým ako aj inými koncernovými softvérmi a ich možné využívanie pri spracovaní rôznych výstupov

Požiadavky:

  • Ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
  • Predchádzajúca prax na pozícii asistentky minimálne 3 roky
  • Ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka plynule slovom aj písmom
  • Záujem aj o rozvoj a prácu nad rámec bežnej administratívy
  • Pozitívne pracovné nasadenie
  • Samostatnosť
  • Diskrétnosť
  • Asertivita

Benefity:

  • Silné zázemie úspešnej stabilnej spoločnosti.
  • Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.
  • Príspevok zamestnávateľa na návštevu kultúrnych a športových podujatí.
  • Podpora ďalšieho vzdelávania.
  • Škôlka v priestoroch centrály a iné...
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
820 15 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Petra Frisová
Tel.: +421232622046
E-mail: poslať životopis

ID: 3780851   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkaný plat: od 1.200,- €. S úspešným kandidátom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, podľa jeho predchádzajúcich znalostí a skúseností.