Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Technik opravárenskej dielne (m/ž) (Ref. č.: req28037)

Značka pozície:

req28037

Miesto nasadenia:

Neresnická cesta, Zvolen-Môťová

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1298 Eur brutto

Náplň práce:

• Samostatné vedenie dielne, kolektívu / rozdeľovanie práce mechanikom
• Dodržiavanie pravidiel a nariadení
• Zavádzanie a riadenie procesov, vyvodzovanie dôsledkov
• Zodpovednosť za kvalitu vykonaných opráv a servisných úkonov
• Zodpovednosť za údržbu, čistotu a technický stav zverených zariadení a náradia
• Komunikácia s operatívou a ostatnými firmami koncernu STRABAG
• Riešenie požiadaviek na dodanie mechanizácie
• Preberanie/odovzdanie mechanizácie
• Spracovanie cenových ponúk na opravu mechanizácie
• Zaobstaranie náhradných dielov
• Zodpovednosť za hospodársky výsledok dielne
• Kontrola dodavateľských faktúr v spolupráci s evidentkou dielne
• Spolupráca pri príprave rámcových zmlúv
• Dodržiavanie BOZP a PO v rámci dielne
• Dodržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke

Požiadavky:

•SŠ vzdelanie s maturitou
•Práca s PC
•Vodičský preukaz skupiny B
•Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, skúsenosti s oborom opravárenskej dielne.
•Zmysel pre poriadok, dochvíľnosť a dodržiavanie termínov.
•Nemecký jazyk - výhodou
•Zodpovedný prístup k práci
•Organizačné schopnosti s
•Schopnosť zadefinovať si priority
•Ochota učiť sa a pracovať na sebe
•Schopnosť pracovať pod tlakom a v časovej tiesni
•Časová flexibilita

Benefity:

• Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti.
• Silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s medzinárodnou účasťou.
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie, stravenky, služobné auto, služobný notebook, služobný mobil, služobný fotoaparát.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG BRVZ s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
Tel.: +421232621104
E-mail: poslať životopis

ID: 3698275   Dátum zverejnenia: 31.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1298 Eur brutto