Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Stavebný robotník - železiar (m/ž) (Ref. č.: req26836)

Značka pozície:

req26836

Miesto nasadenia:

Sereď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkaný plat: 7,-€/hod.

Náplň práce:

  • Pracovná náplň pozostáva z vyhotovenia armokoša podľa výkresu výstuže a pokynov majstra.

Požiadavky:

  • Ukončené SŠ vzdelanie.
  • Predchádzajúca prax na pozícii železiar min. 3 roky.
  • Manuálna zručnosť.
  • Samostatnosť.
  • Tímový hráč.
  • Zodpovedný prístup k práci.
  • Precíznosť.

Benefity:

  • Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE.
  • Štandardne 5 dňový pracovný týždeň PO-PIA. Víkendy a sviatky voľné.
  • Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.
  • Zabezpečenie ubytovania (pri vybraných pozíciách).
  • Príspevok zamestnávateľa na návštevu športových a kultúrnych podujatí.
  • A iné (bližšie informácie priamo na pohovore)....
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
820 15 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Petra Frisová
Tel.: +421232622046
E-mail: poslať životopis

ID: 3619614   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkaný plat: 7,-€/hod.