Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Podpora a poradenstvo v softvérových aplikáciách v stavebníctve (m/ž)

Značka pozície:

req26780

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

2 000 EUR/mesiac

Náplň práce:

Metodická podpora tvorby cenových kalkulácií a kontrolingu.
Samostatné vedenie školení cenovej ponuky, tvorby cenových kalkulácií, verejného obstarávania a vytvárania reportov v softvéroch využívaných spoločnosťou STRABAG (RIB-iTWO a ďalšie).
Presadenie a rozvoj procesu digitalizácie v pracovných činnostiach.
Podpora v implementácií štandardov spoločnosti STRABAG v cenových kalkuláciách a kontrolingu.
Koordinácia meetingov a vzdelávacích seminárov.

Požiadavky:

Ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na pozemné staviteľstvo.
Záujem a znalosti v IT oblasti zameranej na špeciálne softvérové aplikácie.
Predchádzajúca pracovná skúsenosť v pozemnom staviteľstve min. 2 roky – podmienka.
Podpora sústavného vývoja nových pracovných metód.
Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka slovom i písmom – podmienka.
Ochota cestovať v rámci služobných ciest doma i do zahraničia.
Proaktívny prístup s vysokým nasadením pre ďalšiu tvorbu a optimalizáciu riešení a procesov.
Veľmi dobré analytické a koncepčné schopnosti, cieľovo orientovaný pracovný prístup.
Vysoká miera samostatnosti ako aj práca v tíme, štruktúrovaný prístup k práci.

Benefity:

Ponúkame platové ohodnotenie od 2000,- EUR (brutto) v závislosti od znalostí a pracovných skúseností. Nástupný termín - január 2020.
BENEFITY: Stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti.
Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.
Týždeň dovolenky naviac.
Možnosť osobného rozvoja.
Priateľské pracovné prostredie.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

ID: 3613040  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac