2 000 EUR

Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Podpora projektov a softwarových aplikácií (m/ž) (Ref. č.: req26780)

Značka pozície:

req26780

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkame platové ohodnotenie od 2000,- EUR (brutto) v závislosti od znalostí a pracovných skúseností.

Náplň práce:

Samostatné vedenie školení programu iTWO v oblasti dopravného a pozemného staviteľstva (pre fázu spracovania ponuky a realizácie diela) – po zodpovedajúcom zaškolení.
Hotline pre ponukovú a pracovnú kalkuláciu.
Podpora pri spracovaní projektov – príprava a prevedenie projektových dát do programu iTWO, podpora pri zostavovaní pracovných kalkulácií stavieb striedavo v tuzemsku a v zahraničí.
Implementácia nových verzií programu iTWO.
Podpora ďalších aplikácií v stavebníctve.

Požiadavky:

Ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na stavebníctvo.
Požadovaná prax v oblasti 2 roky.
Výborná znalosť AJ alebo NJ slovom aj písmom podmienkou.
Veľmi dobré znalosti práce s PC (MS Office).
Znalosti kalkulácií v programe iTWO.
Schopnosť pracovať v tíme a aj samostatne.
Umenie pracovať systematicky s osobným prístupom.
Ochota učiť sa novým veciam.
Časová a miestna flexibilita.
Ochota cestovať (aj do zahraničia).

Benefity:

BENEFITY: Stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti.
Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie.
Týždeň dovolenky naviac.
Možnosť osobného rozvoja.
Priateľské pracovné prostredie.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 3613040   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkame platové ohodnotenie od 2000,- EUR (brutto) v závislosti od znalostí a pracovných skúseností.