Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Účtovník na oddelení došlých faktúr m/ž (Ref. č.: req27709)

Značka pozície:

req27709

Miesto nasadenia:

Mlynské nivy 61A, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1100 Eur brutto. Uvedená mzda je minimálna možná ponuka. Finálne platové ohodnotenie závisí od skúseností, jazykových a iných schopností uchádzača.

Náplň práce:

účtovanie/spracovanie prijatých tuzemských a zahraničných faktúr a zabezpečenie úhrad
účtovanie/spracovanie pokladní
účtovanie kreditných kariet
spolupráca s internými/externými klientami
spolupráca s audítormi
pomoc interným klientom
*pomoc interným klientom

Požiadavky:

SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru
NJ alebo AJ výhodou
znalosť legislatívy pre účtovanie faktúr
word+excel
pozícia vhodná pre absolventa

Benefity:

*stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti
*moderné pracovné prostredie
príjemný kolektív
*dôsledné zaučenie a dôraz na zabezpečenie neustáleho vzdelávania prostredníctvom širokej ponuky školení Koncernovej akadémie
*jazykové vzdelávanie na pracovisku
*stravovanie vo vlastnom zariadení
*podnikový manažment zdravia (Multisport karta, Dni zdravia, Samozber jabĺk, masáž na pracovisku a iné)
*spoločné aktivity (raňajky, športový deň, vianočný večierok)
*v piatok skrátený deň do 14:00 hod.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG BRVZ s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
Tel.: +421232621104
E-mail: poslať životopis

ID: 3591337   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1100 Eur brutto. Uvedená mzda je minimálna možná ponuka. Finálne platové ohodnotenie závisí od skúseností, jazykových a iných schopností uchádzača.