Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Strojník stavebných strojov (Ref. č.: SK-2018-124657)

Značka pozície:

SK-2018-124657

Miesto nasadenia:

Rajec

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,35-5,09 EUR/hod.

Náplň práce:

Nakládka a vykládka drveného kameniva v kameňolome

Požiadavky:

Ukončené stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo (nie je podmienkoku)
• Vodičské oprávnenie skupiny B a C
• Strojnícky preukaz na nakladač a bager skupiny 9
• Výhodou zváračský preukaz a znalost práce s PC

Benefity:

Platové ohodnotenie: 4,335-5,09 EUR/hod.
Ponúkame stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti STRABAG SE.
V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis, prípadne Vaše osvedčenia.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG BRVZ s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
Tel.: +421232621104
E-mail: poslať životopis

ID: 3385525   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,35-5,09 EUR/hod.