Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Technický pracovník v sklade asfaltov (Ref. č.: SK-2018-124772)

Značka pozície:

SK-2018-124772

Miesto nasadenia:

Podunajské Biskupice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.200 € brutto + nadčasový príplatok

Náplň práce:

Administavína čast práce:
skladník, evident príjmu a výdaja asfaltov
Manuálna čast prace:
hospodár, údržbár, opravár, aktívny pracovník pri nakláke a vykládke asfaltov

manuálna práca 70%
administavína práca 30%

Požiadavky:

výučný list - vítaný obor strojárstvo, elektrotechnika, stavebníctvo etc.
vodičský preukaz B , strojný preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou
zváračský kurz a iné technické a manuálne zručnosti vítané
základné užívateľské zručnosti s PC - program skladového hospodárstva
schopnosť dohovoriť sa so šoférmi v NJ, AJ, MJ - výhodou

Benefity:

školenia v obore, zváračšký kurz a iné, možnosť zdokonalovania technických zručností
základný kurz cudzieho jazyka
práca v malom a dynamickom kolektíve v dcérskej spoločnosti koncernu STRABAG
Gastro lístky
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG BRVZ s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
Tel.: +421232621104
E-mail: poslať životopis

ID: 3334099   Dátum zverejnenia: 21.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.200 € brutto + nadčasový príplatok