Nakoľko úspech možno dosiahnuť len spoločnými silami.

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Strojník pre obsluhu obaľovacej súpravy (Ref. č.: SK-2018-025214)

Značka pozície:

SK-2018-025214

Miesto nasadenia:

Podunajské Biskupice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,09 €/hod. brutto

Náplň práce:

Hľadáme šikovného a spoľahlivého Strojníka pre obsluhu obaľovacích súprav na územní SR v týchto lokalitách: Bratislava Podunajské Biskupice, Veľké Kostoľany, Moravský Svätý Ján, Obdokovce, Krásno nad Kysucou a Predmier.
Činnosti:
  • dodržiavanie správneho dávkovania vstupných surovín podľa platných receptúr
  • prevádzka a obsluha nakladača a jeho pravidelná údržba (denná, týždenná, mesačná)
  • dodržiavanie technologických pravidiel a ostatných interných predpisov
  • spolupráca pri kontrolách technologickej disciplíny na stredisku a plnenie preventívnych a nápravných opatrení
  • dodržiavanie všetkých predpisov BOZP a PO a ochrany životného prostredia a používanie všetkých stanovených ochranných pomôcok pri svojej činnosti
  • hlásenie bezpečnostných a požiarnych závad nadriadenému
  • udržiavanie poriadku na pracovisku
  • využívanie zverených prostriedkov spoločnosti výhradne pre plnenie pracovných povinností

Požiadavky:

  • ukončené SŠ vzdelanie technického zamerania
  • zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita
  • vodičský preukaz sk. C výhodou
  • strojnícky preukaz sk. 9 výhodou
  • zváračský preukaz výhodou
  • prax v obore výhodou
  • ochota cestovať

Benefity:

  • trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
  • možnosť ubytovania v areáli pracoviska
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.
K žiadosti pripojte i Váš štrukturovaný životopis s fotografiou, motivačný list, certifikáty a potvrdenia o praxi.

STRABAG s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 3286989   Dátum zverejnenia: 5.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,09 €/hod. brutto