Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Technik - elektro (m/ž)

Značka pozície:

SK-2017-022732

Miesto nasadenia:

Bratislava, Mlynské Nivy 61/A

Náplň práce:

Ako technologický koncern európskeho formátu poskytujúci služby v oblasti stavebníctva sa každoročne celosvetovo podieľame na tisíckach stavieb tým, že sústredíme tých správnych ľudí, stavebné materiály a stavebnú mechanizáciu v správnom čase na správnom mieste. Bez tímovej spolupráce - naprieč geografickými hranicami - by to nebolo možné. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

  • Vypracovanie rozpočtov a cenových ponúk pre stavebný projekt, časť elektroinštalácie
  • Spracovanie a vyhodnotenie cenových ponúk subdodávateľov, časť elektroinštalácie
  • Spolupráca pri rokovaniach so subdodávateľmi a investorom, príprava podkladov, časť elektroinštalácie
  • Naštudovanie PD časť elektroinštalácie
  • Optimalizačné návrhy technických riešení, časť elektroinštalácie
  • Koordinácia projektových prác TZB, elektroinštalácie a stavby
  • Kontrola kvality a harmonogramu prevádzacích prác, časť elektroinštalácie

Požiadavky:

  • Ukončené SŠ v odbore elektrikár alebo VŠ vzdelanie v odbore (resp. TZB elektro)
  • Certifikácia: §21, §22 alebo §23 podľa Vyhlášky 508/2009 Z.z. je vítaná
  • Ovládanie nemeckého prípadne anglického jazyka (bežná technická komunikácia)
  • Prax v odbore Elektro je vítaná, pozícia je vhodná aj pre absolventov
  • Čítanie výkresovej dokumentácie elektra, orientácia na stavbe
  • Samostatnosť, schopnosť plánovať a predvídať
  • Schopnosť zhromažďovať, aktualizovať a vyhodnocovať údaje
  • Flexibilita
  • PC znalosti: MS Office pokročilý, Autocad/Revit je výhodou
  • Aktívny vodič, ochota cestovať

Benefity:

Ponúkame silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorej 100% vlastníkom je rakúsky
stavebný koncern STRABAG SE.
Zentrale Technik (Centrálna technika) zaisťuje technickú podporu koncernu STRABAG po celom svete v rámci prípravných. projektových a prevádzacích prác.
Možnosť získať skúsenosti pri spracovaní projektov na Slovensku a veľkých medzinárodných projektoch.

Poskytujeme možnosti ďalšieho vzdelávania, príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis, po prípade Vaše osvedčenia prostredníctvom nášho online formulára.
Tešíme sa na Vašu žiadosť!
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Silvia Grellnethová
Tel.: +421232621103
E-mail: poslať životopis

ID: 3123483  Dátum zverejnenia: 25.9.2017