Pokrok sa začína u nás.

V skupine STRABAG buduje pokrok 79 000 ľudí, ktorí pracujú v 700 pobočkách po celom svete. Jedinečnosť a sila charakterizujú nielen naše projekty, ale aj každého z nás. Vo všetkom, čo robíme – či už v pozemnom staviteľstve, pri výstavbe inžinierskych stavieb, ciest, mostov alebo tunelov, v developmente, pri výrobe stavebných materiálov alebo pri správe budov – myslíme na budúcnosť, aby sme sa stali najinovatívnejším a najudržateľnejším technologickým stavebným koncernom v Európe. Rovnosť príležitostí, diverzita a inklúzia sú neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej identity a spôsobu našej práce. Úspešne a na partnerskom princípe realizujeme naše projekty a rastieme s novými úlohami. Spoločne dosahujeme veľké ciele. Buduj s nami budúcnosť!

Ozvi sa nám teraz a staň sa členom nášho tímu.

Elektrikár

Značka pozície:

SK-2017-022452

Miesto nasadenia:

Bratislava - Poddunajské Biskupice, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

800-900€ v hrubom

Náplň práce:

BMTI SR s.r.o. je koncernová spoločnosť STRABAG SE, ktorá sa zaoberá obstarávaním, servisom a prenájmom všetkých stavebných strojov a motorových vozidiel.

Pre našu servisnú dielňu v Poddunajských Biskupiciach hľadáme šikovného a spoľahlivého Elektrikára, ktorý bude mať na starosti:
  • údržbu a opravy stavebných strojov (ich elektrickú časť) a všetky práce s tým súvisiace
  • údržbu a opravy elektrocentrál, elektrorozvádzačov, čerpadiel na vodu, ...

Požiadavky:

  • vyučný list/ maturita v odbore elektrikár - silnoprúd/slaboprúd
  • požadovaná prax v odbore výhodou
  • platné osvedčenie z vyhlášky č 508/2009 (bývalá vyhláška č.51)
  • strojnícky a zváračský preukaz výhodou
  • vodičský preukaz sk. B
  • praktické zručnosti, zodpovedný prístup k práci

Benefity:

  • trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
  • možnosť ďalšieho odborného vzdelávania
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Silvia Grellnethová
Tel.: +421232621103
E-mail: poslať životopis

ID: 2989107  Dátum zverejnenia: 27.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-900€ v hrubom