Výkonný pracovník požiarnej ochrany

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* údržba, opravy v oblasti PO na technických zariadeniach - požiarne uzávery, hasiace prístroje, obsluha SHZ a EPS a pod.).
* údržba, opravy v oblasti VZT, KLM, vykurovania, studenej a teplej vody
* údržba, opravy na elektrických zariadeniach
* spracovanie a aktualizácia príslušnej dokumentácie v danej problematike v oblasti PO
* spolupráca a komunikácia s dodávateľmi odborných služieb v oblasti PO, VZT, KLM a pod
* vypracovávanie podkladov predpísaných hlásení

* Finančné bonusy vyplácané 2 krát ročne na základe tvojho pracovného výkonu a výsledkov spoločnosti
* Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
* Odborné vzdelávanie - podpora tvojho osobného profesijného rozvoja
* Práca s modernými technológiami
* 2 dni dovolenky navyše
* Stravné nad rámec zákona
* Benefit „odporuč nového kolegu“ – možnosť získať finančnú odmenu pri odporučení známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni (Word, Excel...)
* flexibilita a aktívny prístup k práci
* schopnosť efektívnej komunikácie so zákazníkom
* samostatný, zodpovedný
* platné oprávnenie na kontrolu hasiacich prístrojov od výrobcov Albeco, Červinka, Kodreta - výhodou
* minimálne §22 v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.z.

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4084100  Dátum zverejnenia: 20.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac