Údržbár - 11€/hodinu

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac+ pravidelné mesačné odmeny; +príplatky v rámci Zákonníka práce do cca 300 EUR Mzdové podmienky v prípade živnosti: 11 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho novovybudovaného tímu hľadáme šikovných kolegov, ktorí budú mať na starosti:

• Vykonávanie dennej údržby – elektroinštalačné práce, inštalatérske práce, kúrenárske práce, zámočnícke a bežná údržba budovy
• Vykonávať drobné remeselné práce
• Vykonávanie obsluhy zariadení , pravidelných a preventívnych kontrol zariadení a priestorov v objekte v zmysle spracovaných plánov a pokynov nadriadeného.
• Vykonávanie asistencie pri výkone služieb realizovaných subdodávateľmi.
• Informovanie nadriadených o odstránených závadách,
• Vedenie evidencie o výkone dennej pracovnej činnosti v elektronickom spracovaní.

• Finančné bonusy vyplácané 2 krát ročne na základe tvojho pracovného výkonu a výsledkov spoločnosti
• Parkovanie (5 minút od pracoviska)
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
• Odborné vzdelávanie - podpora tvojho osobného profesijného rozvoja
• Práca s modernými technológiami
• 2 dni dovolenky navyše
• Pracovné oblečenie
• Stravné nad rámec zákona
• Benefit „odporuč nového kolegu“ – možnosť získať finančnú odmenu pri odporučení známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Údržbár

• prax na podobnej pozícií výhodou
• manuálna zručnosť, klientska orientácia, samostatnosť
• práca na dve/tri zmeny
• minimálne §22

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4033673  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac