Špecialista životného prostredia

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktualizácia a vypracovanie dokumentácie týkajúcej sa platnej legislatívy pre ŽP (odpadové hospodárstvo, vodný zákon)
- Ovládanie legislatívnych povinností v zmysle zákona o obaloch a ochrany ovzdušia
- Zabezpečovanie agendy vodného hospodárstva, odpadového hospodárstva, ochrany prírody a krajiny, legislatívnych povinností v zmysle zákona o obaloch a ochrany ovzdušia
- Riadenie a účasť na interných a externých auditoch, spolupráca s audítormi
- Implementácia požiadaviek vyplývajúcich z legislatívnych zmien a z auditov
- Vypracovanie, podávanie, evidencia pravidelných zákonných hlásení v zmysle zákona o odpadoch, zákona o ovzduší, vodného hospodárstva
- Realizácia Environmentálnej politiky, kontrola dodržiavania zákonov a záväzkov o životnom prostredí
- Vykonávať analýzu dodržiavania zákonov na ochranu ŽP, odstraňovanie nedostatkov

• Polročné a koncoročné odmeny
• Referenčný bonus až do výšky 500 €
• DDS 3.pilier dôchodkové sporenie
• 2 dni dovolenky navyše
• Stravné nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Environmentalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť platnej Slovenskej legislatívy o ŽP
Znalosť noriem ISO 9001, 14001
Aktívny vodič sk.B.

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3934522  Dátum zverejnenia: 24.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac