Prevádzkový elektrikár (pre Trnavský a Žilinský kraj)

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Trnavský kraj hľadáme uchádzača z okresov TT, SC, GA, DS
Pre Žilinský kraj hľadáme uchádzača z okresov ZA, CA, NO, RK

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI:
• bežné opravy a údržbu na elektrických zariadeniach
• drobné údržbárske opravy (zámočnícke, stolárske, vodoinštalačné práce a pod.)
• odstraňovať nedostatky na technických zariadeniach zo zápisov revíznych a servisných správ
• zabezpečovať občasnú obsluhu a údržbu tepelných zdrojov objektov podľa prevádzkového poriadku (v prípade potreby zabezpečíme školenie)
• kontroly strojnotechnologických zariadení na objektoch, vykonávať zápisy o kontrole, nahlasovanie nedostatkov nadriadenej osobe (výťahy, vzduchotechnika, klimatizácie, kotolňa, meranie a regulácia, automatické dvere a pod.)
• drobné nákupy materiálu za účelom odstránenia zistených nedostatkov
• pracovná pohotovosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

880 eur + preplácané pohotovosti vo výške do 120 eur

• Polročné a koncoročné odmeny
• Referenčný bonus až do výšky 500 €
• DDS 3.pilier dôchodkové sporenie
• Voľný vstup do Fittnes (squash,...)
• 2 dni dovolenky navyše
• Stravné nad rámec zákona

Obsadzujeme 2 miesta a to pre lokalitu TT a pre ZA. Kontaktujeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.9.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Platné Osvedčenie elektro min. § 22 v zmysle vyhlášky 508/2009 podmienkou
PC znalosti (MS Office)
Kuričský preukaz s obsluhou kotlov nad 100kW ( trieda V.) výhodou
Zodpovednosť, dôslednosť, manuálna zručnosť

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Dunajská 32
817 85 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3757880   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   880 eur + preplácané pohotovosti vo výške do 120 eur