Hľadáme najlepšieho Recruitera

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
v závislosti od skúseností od 800 € (pri plnom úväzku), finančný bonus až do výšky 200 € + ďalšie finančné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Rcruitera v oblasti Facility Management, ktorý nájde vhodných a najšikovnejších kandidátov na voľné pracovné pozície.
Náš Recruiter by mal byť zameraný na cieľ, flexibilný.
Hľadáme dynamickú osobu so skúsenosťou v HR prostredí alebo v personálnej agentúre.
Náplň práce:
- uplatniť svoje pátračske skúsenosti pri hľadaní tých správnych ľudí
- zastrešenie celého procesu výberových konaní – aktívne vyhľadávanie, testovanie, hodnotenie a výber najšikovnejších kandidátov pre voľné pozície
- aktívne kontaktovanie uchádzačov o prácu a dohodnutie pohovorov, spolupráca s vedúcimi jednotlivých oddelení
- inzercia obsadzovaných pracovných miest na pracovných portáloch, aktívne vyhľadávanie kandidátov na sociálnych sieťach, aktívne navrhovanie moderných metód vyhľadávania kandidátov
- aktívna práca s portálmi: profesia, kariera, linkedIn, facebook, ...... a aktívna práca s rôznymi odbornými školami
- oboznámenie uchádzačov s pracovnými podmienkami
- práca v kancelárii aj v teréne
· Plat. Okrem základného fixu možnosť získať finančné bonusy, ktorých výška závisí iba na tvojej šikovnosti a plnenia cieľov

výška základného platu sa bude odvíjať od rozsahu pracovných skúsenosti
flexibilný pracovný čas
veľmi zaujímavé finančne ohodnotenie na základe úspešne nasadených kandidátov na projekty.
telefón
voľný vstup do fitness
notebook v prípade potreby
priestor pre sebarealizáciu
možnosť pracovať v prosperujúcej spoločnosti v príjemnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom iba uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zameraný na cieľ
prax min. 3 roky v oblasti Recruitment podmienkou
kreativita
flexibilita
výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
zvládať komunikáciu a budovať vzťahy na profesionálnej úrovni
Máš za sebou skúsenosti v oblasti personálneho manažmentu, dokážeš sa pohybovať v business prostredí?
Veľa vnútornej motivácie a pozitívneho prístupu. Budeš pracovať vo vysoko konkurenčnom, rýchlo meniacom sa prostredí a čeliť náročným výzvam, ktoré pravdepodobne nie vždy skončia umiestnením tvojho kandidáta na otvorenú pozíciu. S takýmito situáciami musíš rátať a nenechať sa odradiť prvým neúspechom ani tým druhým.

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3410338  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od skúseností od 800 € (pri plnom úväzku), finančný bonus až do výšky 200 € + ďalšie finančné odmeny