Obchodný manager/reprezentant

STOW SR s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 400 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa skladá: fixná časť mzdy v závislosti od skúseností + variabilná zložka vyplácaná podľa aktuálnych výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizície nových zákazníkov a budovanie vzťahov so strategickými
zákazníkmi v rámci celej SR
- samostatné vedenie obchodných jednaní s klientom
- zodpovednosť za úspešné realizovanie obchodných prípadov
- odborné poradenstvo
- reporting vedeniu spoločnosti

- služobné auto aj na súkromné účely
- motivačný bonusový systém
- príjemné pracovné prostredie
- stabilné, dlhodobé zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov e-mailom. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota cestovať
- obchodný drive, chuť pracovať
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (komunikácia s výrobným závodom v zahraničí)

Stow SR s.r.o. je pobočkou Stow International a je popredným dodávateľom riešení pre skladovanie tovaru po celom svete. Naše hlavné služby sú výskum, vývoj, výroba a montáž systémov pre skladovanie tovaru po celom svete.
ID: 3831377  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac