Konzultant informačného systému Pohoda

STORMWARE s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
900 € brutto/mesiac pre začiatočníka. Ak už má záujemca v tejto oblasti skúsenosti je to na vzájomnej dohode.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia zaujme najmä uchádzačov, ktorí nemajú záujem robiť samostatných účtovníkov, ale zároveň nechcú "vypadnúť" z postupov účtovania, či z aktuálne platnej daňovej a účtovnej legislatívy SR. U nás sa o schválenej legislatíve dozviete podrobnosti veľmi rýchlo, pretože ich hneď analyzujeme pre potreby zapracovania do nášho systému. :-)
- zamestnanec je po prijatí na túto pozíciu zaškolený do ekonomického systému POHODA s cieľom perfektného zvládnutia jednotlivých operácií a úplného porozumenia jednotlivým funkciám programu.
- zamestnanec po zaškolení vykonáva odbornú zákaznícku podporu pre užívateľov programu POHODA. (telefonickú i mailovú).
- zamestnanec sa časom bude podieľať aj na testovaní nových pripravovaných verzií.
- po určitom čase, v prípade záujmu, môže zamestnanec viesť i odborné školenia pre nových zákazníkov.

- práca v stabilnej a perspektívnej firme s mladým kolektívom
- možnosť odborného rastu a zvyšovanie finančného ohodnotenia podľa zásluh resp. dosiahnutých výsledkov
- osobná a telefonická komunikácia so zákazníkmi
- sociálny program (mesačný príspevok na šport, na kultúru a pod.)

Životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na mail [email protected]. Vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na výberové konanie.
Na ostatné žiadosti a zaslané životopisy spoločnosť nebude odpovedať/reagovať. V prípade neoslovených uchádzačov o zamestnanie, budú všetky osobné údaje skartované.

Vo všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti uvádzajte, prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa ruší smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), udeľujem týmto, spoločnosti STORMWARE s.r.o., IČO: 36 244 791, súhlas so spracúvaním a poskytovaním mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest, nad rámec osobných údajov nevyhnutných na dosiahnutie účelu
spracúvania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy

- základná znalosť jednoduchého a podvojného účtovníctva
- dobré užívateľské znalosti a vedomosti v oblasti MS Windows a MS Office
- komunikatívny typ, vycibrený ústny a písomný prejav
- dynamická, asertívna osobnosť ochotná učiť sa nové veci
- ovládanie administratívnych zručností
- samostatnosť, tvorivosť a zodpovedný prístup k práci
- vodičský preukaz B výhodou
- znalosť ES POHODA výhodou

STORMWARE s.r.o. je výrobcom ekonomického a informačného systému pre malé a stredné firmy. Ide o úspešnú a stabilnú spoločnosť, ktorá v SR pôsobí už viac ako 20 rokov. K hlavným produktom patrí predovšetkým ekonomický systém POHODA, ktorý si vydobyl pevné miesto v desiatkach tisícoch kanceláriách po celej Českej i Slovenskej republike. ES POHODA oslovuje živnostníkov i firmy naprieč celým podnikateľským spektrom a stala sa tak jedným z najrozšírenejších programov pre vedenie účtovníctva, skladového hospodárstva a miezd. K doplnkovému produktu patrí aplikácia mPOHODA, ktorá slúži na vystavovanie dokladov mimo program POHODA. Ide o tzv. mobilnú fakturáciu, kde faktúry a ďalšie doklady je možné vystavovať prostredníctvom webovej aplikácie alebo mobilnej aplikácie určenej pre platformy Android a iOS.
Lokalizáciu, výrobu a distribúciu produktov POHODA a mPOHODA spoločnosť zabezpečuje prostredníctvom svojich pobočiek v Bratislave, v Košiciach, vo Zvolene a v Žiline.
Ponuku spoločnosti dopĺňa kompletná škála služieb zákazníckej podpory – od bezplatných informácií dostupných na internete cez podporu prostredníctvom telefónu a e-mailu až po širokú ponuku odborných školení a servisných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 540554  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € brutto/mesiac pre začiatočníka. Ak už má záujemca v tejto oblasti skúsenosti je to na vzájomnej dohode.