IT konzultant

STORMWARE s.r.o.

Miesto práce
Matúšova 48, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 € - mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a znalostí vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie chodu informačného systému u zákazníkov v súlade s politikou a štandardmi spoločnosti,
- inštalácie a konfigurácie u zákazníkov
- podpora koncových užívateľov
- zamestnanec na tejto pracovnej pozícii bude riešiť otázky z oblasti internetových obchodov, XML komunikácie, homebankingu a internet bankingu rôznych bánk, prídavných zariadení ako sú registračné pokladnice, fiškálne moduly, či čítačky čiarových kódov, inštalácií programu = všetko s prepojením, či v súvislosti na ES POHODA.
- zamestnanec na tejto pozícii bude využívať MS Access a MS SQL management studio, prostredníctvom ktorého bude vykonávať importy dát do databázy, či opravy databáz, úpravy tlačových zostáv a pod.
- zamestnanec na tejto pracovnej pozícii sa bude tiež podieľať na vývoji programu vo forme testovania nových verzií a návrhu novej funkcionality programu.
- zamestnanec bude zaškolený s cieľom perfektného zvládnutia jednotlivých operácií a úplného porozumenia jednotlivým funkciám programu.

- profesijná sebarealizácia,
- uplatnenie a rozvoj vašich znalostí a vedomostí
- práca v úspešnej a stabilnej firme,
- bohatý sociálny program (zdravotná starostlivosť, príspevky na kultúrne a športové vyžitie),
- dynamický pracovný kolektív

Životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na mail svobodova@stormware.sk.
Vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na výberové konanie. Na ostatné žiadosti a zaslané životopisy spoločnosť nebude odpovedať/reagovať. V prípade neoslovených uchádzačov o zamestnanie, budú všetky osobné údaje do doby 30 dni skartované.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte, prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,, dávam súhlas spoločnosti STORMWARE s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, informačné technológie príp. ekonomické so zvýšeným záujmom o PC

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Access - základy
Microsoft Excel - pokročilý
SQL - základy
Administrácia Microsoft SQL Server - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- znalosť operačných systémov Windows,
- uvítame skúsenosti s administráciou operačného systému Windows a sieťovou konfiguráciou
- znalosť hardware PC a problematiky PC sietí, znalosť sieťovej infraštruktúry a sieťových protokolov – výhoda
- komunikatívny typ, vycibrený ústny prejav, slušný pravopis
- reprezentatívne vystupovanie, chovanie i obliekanie
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť účtovníctva príp. ES POHODA výhodou

STORMWARE je softwarová spoločnosť, zaoberajúca sa produkciou software pre platformu MS Windows. K hlavným produktom patrí predovšetkým ekonomický systém POHODA, ktorý je v Českej republike a na Slovensku jedným z najrozšírenejších programov pre vedenie účtovníctva - zakúpilo si ho viac ako 50 000 firiem.
V auguste 2001 bola založená pobočka spoločnosti STORMWARE s.r.o. v Bratislave, ktorá zabezpečuje lokalizáciu, výrobu a distribúciu slovenskej verzie ekonomického systému POHODA v Slovenskej republike a podieľa sa i na vývoji slovenskej verzie produktu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Matúšova 48
84103 Bratislava
ID: 3098947   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 € - mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a znalostí vybraného uchádzača